| Kasia a întrebat:

Am o prietena care nu e grasa insa are putina burta.Ea spune ca daca face abdomene se vor dezvolta muschii de sub stratul de grasime si ca intai trebuie sa scape de acea grasime.Ce sfaturi ii dati? Specific ca e destul de slaba deci o cura de slabire nu ar fi prea ok.

2 răspunsuri:
| Antonia006 a răspuns:

Si eu am aceeasi problemabig grin Sunt mai multi factori ce favorizeaza aparitia burtii. Un regim echilibrat si fitness.

| CRYSTAL1990 a răspuns:

Pai asa scapa de burtica prin abdomene multe altfel nu vad cum.