| Oana05 a întrebat:

Am o prietena foarte buna cu care vorbesc tot timpul si as face orice pentru ea. Eu as 'atinge' limitele numai ca sa fie ei bine, sa fie vesela, dar ea nu ar face acest lucru pentru mine... Ce sa fac, vreau sa fiu in continuare BFF cu ea dar mi-ar place ca si ea sa se comporte cu mine cum ma comport eu cu ea? (Eu sunt prietena aia buna care da o mana de ajutor la prieteni cand e nevoie)

Răspuns Câştigător
| Ellen_7403 a răspuns:

Da serios nu vezi ca este egoista ca profita inteleg...nu va certati dar nu-i mai arata ca esti la piciooarele ei; puteti afce multe lucrui impreuna dar fi si uh putin egoista cu tine, cu placerile tale:*
sa-mi povesteti cum decurge prietenia in continuare cand o lasi sa se descurce si putin singura cu problema ei:*

1 răspuns:
| Ezzio a răspuns:

Bv felicitari continua asa si vei locui cu o pisica la batranete.