| robyroby a întrebat:

Am o prietena, stau cu ea de vreo 2 luni. Doar ca, am vorbit cu ea doar pe mess, nu am iesit in oras. Avem amandoi 14 ani. Maine am fost invitat de catre ea la un film, la cinema. Mai vine inca o prietena de a ei cu prietenul. Deci suntem 2 perechi. Cu acel baiat ma cunosc, suntem la aceeasi scoala. Deci maine cum fac? Cum sa procedez la prima intalnire? Multumesc Anticipat si vreau cat mai multe raspunsuri. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Carlene a răspuns:

1. Fa-i tu cinste cu filmul.(o fata apreciaza asta)
2. Vorbeste deschis despre orice subiect.
3. Fa un mic gest de prietenie.
4. Fa cat mai multe complimente.
5. SPUNEI CA ITI PLAC PANTOFI Ei! fetele apreciaza astahappy
6. Zambestei tot timpul.

Apropo sigur totul o sa iasa perfect!
PS- nu uita guma de mestecat pentru un eventual saruthappy

5 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

1.imbracate cum te simti thu cel mai bine
2.nu incerca sa o impresionezi, fii natural. tu insusi e cel mai bine asa
3.sa-i platesti thu intrareahee hee
Multa bafta vei avea nevoie
big hug
vizionare placuta

| Alecsandraa a răspuns:

Pai incearca sa o impresionezi pe prietena ta, sa nu creada ca este cu un... ratat. Scuza-ma, nu stiam ce termen sa folosesc.
Nu o saruta cand va vedeti prima oara, doar pup-o pe obraz sau pe gura. La cinema faceti si voi faze romantice din filme, acolo poate fii primul sarut adevarat. Nu spune te iubesc din prima, fiindca ajungi ca toti ceilalti baieti sa spui te iubesc la toate fetele si ele sa creada ca il folosesti ca in loc de 'multumesc' daca ma intelegi ce zic.

| Andreea_8014 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati!
Asa o sa reusesti happy
Bafta, si vizionare placuta!

| robyroby explică:

Mai sunt 3 ore pana la " marea intalnire ". Am 5 raspunsuri. Va rog, mai dati`mi niste sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, va prezentati si mergeti spre cinematograf n-o sa fie nevoie de prea multe vorbe, vizionare placuta.