| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o problema.
Aseara un baiat din cartier mi-a spart ochelarii.Gen a rupt rama (Se credea smecher pe langa fete si eu fiind cel mai mare si cel mai inalt mi-a tras una cu pumul in fata si a rupt rama si de acolo un scandal.
Acum mama nu vrea sa ii zica mamei sale sa plateasca (La parinti nu le place munca sunt mai saraci si cica o sa il rupa in bataie )Dar nici corect nu mi se pare sa plateasca mama 650 de lei.Cum sa o conving?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ei tu ochelarii si te duci la parintii baiatului si-i dai.

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Da-l frate in pana mea. Spune-i sa plateasca

| Subsemnatul123 a răspuns:

Il pui pe el sa plateasca, daca nu te duci la politie si-i spui ca el i-a spart si le ai martore pe fetele pe care voia el sa le impresioneze.