| Lili767845 a întrebat:

Buna am o problema cam mare zic. Maine e ziua mea si am fost sa cumpar bomboane pentru colegi.inainte sa ma duc la magazin fumasem o mentolata si la magazin a auzit preotul care vine la mine ca e ziua mea si a venit sa ma pupe si sa imi ureze mult noroc. oare s-a simtit miros?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si ce daca s-a simtit? ce treaba are el cu tine? crezi ca nu a mai vazut copii fumatori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca s-a simtit sau nu? Ti-e frica de popa ca te spune lu' mamica? Faptul e consumat, indiferent cate griji iti faci nu poti da timpul inapoi, lasa stresul, bucura-te acum pana nu afla parintii si te tin in casa pana mori si lasa-le naibii de tigari ca nu iti aduc niciun beneficiu.

| Lolităăăă a răspuns:

Esti minora? Sigur ca se simte mirosul laughing