| boynr1 a întrebat:

Maine e ziua mea de nastere, trebuie sa duc bomboane la scoala. Inrebarea mea este : daca cineva o sa ma pupe pe obraza, o sa ma pupe pe ambii sau trebuie sa o pup eu pe pers. respectiva pe obraz dupa aceea?
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Simplu! big grin
In primul rand LA MULTI ANI! In al 2 lea rand tu trebuie sa servesti profesorul apoi elevii si ei daca vor pe langa urarea:"LA MULTI ANI!" o sa te pupe [de obicei pe ambii obraji ]
Succes! Imi dai funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Doar tu esti pupat/a pe obraz si/sau obraji.

| JadeT a răspuns:

In primul rand la mlti ani si sa fii fericit.in al 2 lea la inceput acea persoana te pupa pe obraz dupa aia tu trebuie sa ii intorci si celalalt obraz si el te va pupa.nu tu pe el. sper ca ai inteles>big grinbig grin

| Ladybuug a răspuns:

Persoana care iti va ura la multi ani o sa te sarute pe ambii obraji. La multi ani! :*:*

| bump a răspuns:

Nu,mai mult ca sigur ca persoana careia ii vei servi bomboana [iammi] te va "pupa" ea pe obraz.acum depinde, sunt unele care te puna doar odata si unele care te pupa pe ambii obraji, oricum, daca vezi ca nu te mai pupa inca odata pleci mai departe la urmatoarea persoana

| pissicutza29 a răspuns:

:-))...Poi...pers respectiva t va pupa p tine p ambii abraji.ia`r thu trebuie decat s zambesti.:-d/.La Multi Ani.:*. FUNDA?:Xpuppy dog eyes

| izzycupcake a răspuns:

Pai normal e ca ea te pupa pe ambi si in acelasi timp si tu.