| Ligia12345 a întrebat:

am o problema cred ca transpir foarte mult la subrat nu sunt ft grasa am 61 kg si 1 70 cm inaltime . sunt mai energetica de felul meu dar nu inteleg de ce ma ud mereu la subrat nu miroase , folosesc ft mult deodorant si ft bun. nu pot purta uneori unele tricouri si camasi ! help ! funda

6 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Pai... nu stiu ce sa zic poarta o blusa tricou mai absorbant pe sub haine si nu folosi deodorant spray ca ii ca rahat foloseste delea ca o tableta nici delea rollon

| AlinKun a răspuns:

Asa e organismul tau ca remediu nu stiu ce sa iti recomand poate incearca sa mai slabesti 5 kg si vezi si atunci cum se manifesta

| Ligia12345 explică (pentru AlinKun):

Acum doi ani am fost mult mai slaba cu 6 kg... mentionez ca am facut handbal de performanta timp de 7 ani apoi cand m-am lasat am inceput sa ma ingras

| TabooR a răspuns:

Nu ai cum sa fi grasa pentru ca daca transpiri elimini tothappy deci profita de asta laughing si eu sunt la fel am 1, 80 la greutate cam vreo 75 kg dar lumea imi da 60 rolling on the floor

| Roxxxxi a răspuns:

Fiecare cu organismul lui.Incearca sa nu porti tricouri, bluze de culoare deschisa

| Denisa20000 a răspuns:

Poarta haine deschise la culoare... Acuma ca-ti va ani si eu eram la fel ma dadeam de vreo 10 ori pe zi cu deodorant si purtam haine deschise la culoare