| ButterFly_8644 a întrebat:

Am o problema cu instalarea programului Nokia Pc Suite pentru Nokia 5130 XpressMusic. Am descarcat programul, am instalat etc. si cand dau sa conectez telefonul imi apare ca s-ar conecta dar nu mai termina laughing "Windows is installing Pc Connectivity Cable drivers, please wait..." wait wait, dar cat? Faza e ca eu nu am niciun driver pe Cd sau ceva de genu`...

3 răspunsuri:
| ButterFly_8644 explică:

Am asteptat foarte mult, dar nu.

| piticu21 a răspuns:

E din windowsul tau, ai niste setari de securitate care nu te lasa sa instalezi drivere noi. iar atat timp cat tu nu instalezi modemul telefonului / telefonul in sine nu poti finaliza conexiunea.
teoretic merge, mai asteapta-l.

zic ca ai si un calculator mai incet

| alex8878 a răspuns:

Sall iti zic eu ce are cand conectezi telefonul ar trebui sa iti apara pe telefon selecare mod usb si dai pe ovi suite si ok... dupa ar trebuuii sa mearca mie mi-a mers.