| AndaVr a întrebat:

Buna
am o problema cu monitorul,cand aprind pc-ul imi apare imaginea doar o sec apoi se inegreste(parca se stinge),dar ledul ramane verde de parca ar functiona. daca il aprind si il sting din buton apare din nou imaginea o sec si cand sting pc la fel se intampla, apare o sec imaginea.banuiesc condensatorii!

Răspuns Câştigător
| deny_1602 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa.
Cred ca ai niste virusi in pc.
Eu zic sa il duci la cineva care se pricepe iti repara pc, apoi iti bagi un program anti virus
Funda?

| AndaVr explică (pentru deny_1602):

Mi-a fost dezactivat anti virusu cateva zile este posibil sa fie din cauza lui? Acuma l-am reactivat

| deny_1602 a răspuns (pentru AndaVr):

Nu stiu.Eu de cand mi-am reparat pc si mi-am bagat anti-virus nu mai am nici o treaba cu el

| AndaVr explică (pentru deny_1602):

Ok mersi oricum happy

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa reinstalezi un windows nou, e posibil sa ai un virus, si sa nu-l mai poti sterge, din cauza ca ti-a afectat deja fisierele windows-ului.
Daca tot nu merge, inseamna ca este o problema de la unitate, o problema cu vreo piesa, poate placa video, sau altceva, si cel mai bine ar fi sa duci pc-ul la un reparatorwinking