| Kleoo a întrebat:

am o problema cu parul, nu prea are volum. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca un sampon pentru volum. Incearca mai multe, pentru ca ceea ce iti recomandam noi aici este posibil ca tie sa nu ti se potriveasca.
Atunci cand il usuci incearca sa il usuci cand stai cu capul in jos si foloseste spuma pentru volum la radacini. Pentru a pastra efectul pe mai multe zile poti folosi diverse spray-uri pentru volum.

| Hexiled a răspuns:

Ar trebui sa incerci noua gama de sampon wash and go cu drojdie asta te-ar putea ajuta sper ca te-am ajutat

| Babydin4you a răspuns:

Cumpara-ti un sampon pentru volum big grin

| Floryyna00 a răspuns:

In nici un caz Wash and go, ok? Parul meu nu avea deloc volum, pana cand mama mi-a cumparat sampon si balsam schaumma pentru volum. Dupa trei spalari parca a inviat, de curand folosesc un spray de par tot pentru volum il poti achizitiona din catalogul Avon la u pret de 10 lei. il aplici pe parul usor umed si-l usuci... si TADAM! Parul reinvie cu un volum si o stralucire de invidiat. Spun din proprie experienta

| Si_AtAt_Impuls_1997 a răspuns:

Foloseste un sampon care da volum parului si incearca sa te speli mai des cu acel sampon.