| jubike a întrebat:

Am o problema cu un coleg va rog ajutati`mapuppy dog eyes
De cand a inceput scoala nu ma baga mai deloc in seama rareaori ma saluta sau astea. Dar de trei zile se poarta ciudat zice ca ma place si astea, striga in ore"iubita, iubire "etc si incepe sa ma enerveze.Nu imi mai da pace delocsad. Am impresia ca O fata de la mine din clasa il pune sa faca asta pentru ca mai mereu vorbeste cu el si fata aceea e verisoara cu mine...
Dau funda multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

O problema pe cat de copilareasca pe atat de delicata! Cel mai bun lucru pe care il poti face este sa vorbesti despre asta la orele de dirigentie, cand este un adult in clasa si ai putea indrazni chiar sa il mustrezi atragandu-i atentia asupra comportamentului lui! Nu este nici o rusie sa il intrebi ' de ce faci asta, sau cu ce te-am deranjat'!
Sper ca te-am putut ajuta si sper ca asa ai si facut!

| jubike explică (pentru Amorezatul):

Multumesc mult !

1 răspuns: