| Deniiss2017 a întrebat:

Salut.
Încerc să mă loghez pe yahoo messenger, da știu că e aproape 2018 și că există altceva.
Instalarea decurge bine, nicio eroare.
Introduc emailul și parola, conștient că le știu bine.
După 1-2 minute de așteptare îmi apare o eroare care zice ceva de genul "We can't sign you in to Yahoo! Messenger, There might be a problem with your internet connection tralalalalla"
Folosesc windows 10 și țin să menționez că data PC-ul e cea curentă happy

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Yahoo Messenger cel vechi (care functiona si audio-video), nu mai functioneaza de peste un an.
Cu vechea versiune nu se mai poate loga.

Daca descarci noua versiune (doar mesaje text) sau intrii din e-mail sau pe site-ul messenger online, atunci poti comunica, dar sub forma de mesaje text.

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Salut este posibil daca dai a conection preferences la mesenger acolo si dai alta modalitate decat cea curenta sa mearga.