| ionutt567 a întrebat:

Buna, am o problema. de ce chiar dacă beau vreo 4 litri de apa pe zi tot mii este sete și am gura uscata? dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| lilith16 a răspuns:

E cald, e ok sa te hidratezi, daca bei nu o bea pe toata deodată bea in timpul unei zile si bea incet, nu de dusca

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de multe aspecte.
De nivelul de minerale (sodiu) din organism, de temperatura de afară, de alimentație, de transpirația din timpul zilei, de metabolismul apei determinat de hormoni.
Așa că dacă problema nu este determinată de temperatura de afară, de caniculă, dacă ea persistă, ai nevoie de un consult medical.

| amandaflory a răspuns:

Poate ca ai diabet

Răspuns utilizator avertizat