| Dennii a întrebat:

Buna am o problema destul de mare:ca sa zic asa ieri am avut banchetul si mai spre l-a sfarsit cand au plecat profesorii a inceput ca, cel mai bun prieten al meu sa ma invite la dans am acceptat celelalte se uitat la mine mai era um pic si ma mancau asa. A inceput sa se sarute cu o prietena pe care nu o suport chiar de loc, apoi s-a sarutat cu o prietena de-a mea ceva mai. buna apoi s-a sarutat ca mine. Dupa ce s-a terminat melodia era ceva camera undeera pc-ul side acolo puneam muzica era el singur si am plecat si eu sa vad ce face si eram chiar in colt sia inceput sa'mi puna mana pe fund, sa ma pipaie si a sarit sa ma sarute m-a muscat de gat si chestii bineinteles ca eu am continuat mai departe apoi dupa aceea numai nu m-a lasat in pace trebuia sa-l sarut ca daca nu se supara l.am sarutat si am iesit afara unde a inceput sa se sarute cu prietena mea cea mai de sus(cea cu care ma inteleg destul de bine)apoi a venit la mine si am inceput iar-si sa ma sarute problema este ca de atunci tot visez ca ma sarut cu el i-am zis ca il plac si el mi-a zis ca sarut bine si ii place de mine ca sunt directa dar a inceput sa-mi spuna ca ii placede prietena cea mai de sus pomenita eu insa l.am intrebat daca am sanse la el si o zis ca am apoi, mi-a zis ca ce-as raspunde daca m.ar intreba daca vreau sa fiu cu el azi am inceput sa ma cert si mi-a cerut sa ramanem prieteni dar nu stiu cum sa'l cuceresc el tot timpul se uita dupa mine ma saruta si >chestii...nu stiu ce sa fac, ca sa-l uit m-am combinat ca cel mai bun prieten al lui dar nu stiu nul iubesc pe ala.Si nu stiu ce sa fac simt ca mor. Ajutati-ma! va rog dau funda celui mai bun raspuns +Voturi
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai tu nu esti intreaga la minte? Adica el se saruta cu toate alea si tu vrei sa fi cu el...El asa o sa faca si dupa ce o sa fiti prieteni.

| Blink182 a răspuns:

Ca sa il cuceresti inapoi trebuie sa il faci invidios, si ca sa il faci invidios trebuie sa "Ati faci alt prieten" unul fals cum s-ar spune si sigur va veni inapoi la tine.Plz fundita!

| Valeria_9444 a răspuns:

Daca sincer acela e un lovelas,, se crede cine stie cine.incearca sa-l tii la distanta si sa nu ii mai permiti sa te sarute...ia-ti un timp vacata.(pleaca la bunei) ca sa nu il vezi un timp mai indelungat.si arata-i ca esti indiferenta.ca sa-l cuceresti trebuie sa ii arata ca esti mindra.lui ii plac fetele pe care el trebuie sa la cucereasca.sa le faca curte.iar tu tinete cit mai puternica si cit mai putin accesibila.ca sa-l uiti sunt 2 metode:1. timpul; si 2. poate gasesti un baiat care iti place(nu numai infatisarea,ci cum vb, cum se comporta)(daca sincer felul acela de baieti, de care tie iti place nu merita ca fetele sa le atraga atentia). baftawinking

| florentina_9904 a răspuns:

OOOOOO ai o problema serioasa. eu zic ori sai dai cateva sa-si revina, ori sa-l uiti sau cand il vezi ii spui ca il iubesti si ca vrei sa stai langa el toata viata.

| Hawks a răspuns:

Impuscal, ce-l mai bine...