| CarminaDenisa13 a întrebat:

Am o problema. Efectiv am un crush pe un baiat de vreo 2 ani (aprox) dar nu am avut sansa sa il cunosc in realitate (stiu ca suna ciudat dar asa a fost). Vara asta l-am vazut de mai multe ori si pur si simplu nu mi l-am mai putut scoate din cap, cred ca am dezvoltat o obsesie pentru el.Intr-o zi m-am hotarat sa ii scriu, macar sa afle si el de existenta mea.Si l-am intrebat despre un club din care el face parte (a fost un pretext ca sa vorbesc cu el), a fost foarte dragut cu mine dar am vorbit chiar numai pe subiectul respectiv, fara sa vorbim de noi 2.Eu am incercat sa mai spun chestii despre mine si sa il mai intreb si anumite chestii despre el dar la un moment dat am vazut ca isi pierde interesul si am incheiat conversatia.Chestia e ca lucrurile nu au ramas nicicum, adica el chiar a fost dragut cu mine si mi-a scris mult despre subiectul respectiv(la inceput am crezut ca e mai interesat decat sunt eu laughing dar apoi nu a mai fost asa (era si 12 noaptea, poate era obosit sau ceva). Peste cateva zile i-am dat follow pe Instagram dar nu mi-a dat follow back iar pe Facebook cand am vorbit la inceput nu mi-a dat niciun like si nici nu m-a intrebat nimic despre mine.Chestia e ca nu pot sa ii scriu si a doua oara deoarece cel mai probabil isi va da seama si ma va crede disperata.Nu cred ca si-a dat seama ca i-am scris cu alte intentii si daca o sa o fac a doua oara clar o sa isi dea seama. Intrebarea mea e; Ce sa inteleg din toata situatia asta? Ar putea sa ma placa sau e pur si simplu dezinteresat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinteres, asa si mie cand imi scrie o persoana care ma place ( si stiu asta ) pe un subiect anume ii detaliez atat a facut-o din resepct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinteresat.

| missfatadelatara a răspuns:

WOW

2 întrebări identice...

Neinteresa(n)t