| Gaby10 a întrebat:

Am o problema! Eu folosesc sunphoto, destul de des si acum nu il mai pot accesa, nu pot accesa nicio pagina, nici macar pagina oficiala.Ati putea sa ma ajutati.Sa pot accesa din nou site-ul?
Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De azi dimineata nu imi functioneaza nici mie.Am trimis un mesaj adminului(Alex)si mi-a spus ca peste 110 ore(cam 100)l-am putea accesa. Face modificari,ii da un,, refresh,,.
Pana atunci, intra pe deget.net.E acelasi lucru, numai ca pe engleza.
:*