| Anileda a întrebat:

Buna!
Am o problema, eu la liceu o sa am o diriginta de matematica foarte rea, si imi este foarte frica deoarece eu nu prea o am cu matematica si nu vreau sa ma gandesc ce note o sa o iau.
Cum as putea sa fac sa o inteleg fara meditatii?
Va rog ajutati-ma
Multumesc

Va rog nu ma criticati.

4 răspunsuri:
| Anileda explică:

@BoOoGDi Scuza-ma, nu pot sa imi schimb creierul.

| BOGDAN a răspuns:

Sa iti schimbi placa de baza

| NedeaAndrei a răspuns:

Salutbig grin
eu cred ca o sa patesc la fel dar iti sugerez sa nu te mai gandesti la asta.incearca sa fi foarte atenta la ore, lucreaza si acasaa macar o ora pe zi si daca faci asta zilnic nu o sa mai ai problemewinking
by3wave

| kiddu_4358 a răspuns:

Sh eu intru acum a 9 si la mate-intensiv si o sa am diriginta de matematica! da eu de obicei nu am bagat profesorii in seama daca comenteaza de mine sh ma concentrez p lectiehappy