| bsbsbsbsbbs81 a întrebat:

Buna,am o problema.La începutul anului am dat un test la fizica la care am luat 6 și colega mea 8. I-am spus profesorului ca mi-a punctat o greșeală și ei nu, iar după ne-a pus 7 la amândouă.M-a chemat la catedra mai apoi punându-mi 8(nu meritam deloc).Și acum la sfârșit de an imi iese media 10 și ei 9, ceea nu mi se pare deloc corect menționând ca a muncit din greu sa-și mărească media.Ce sa fac? Ma simt aiurea si stiu ca e vina mea doar ca efectiv nu stiu ce pot face ca sa o consolez sau ca sa nu ne stricam prietenia.

1 răspuns:
| Continchiscontsters a răspuns:

Alți fac bairam cu un 5 chiar era unul acum câteva zile ceva de genul zicea măcar un 5 sa-i dea și tu faci figuri cu 8