| Diana7383 a întrebat:

am o problema la pc.
nu-mi merge sunetul si nu mai stiu ce sa fac am instalat inca o data placa de sunet( de vreo 3 ori) si nu e nici pe mut.
mai poate fi si de la altceva?

3 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Poate fi de la un virus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,Diana!
Acum trebuie sa te uiti in josul ecranului, pe aceeasi linie cu ''Start''.In dreapta, ai mai multe chestii(acolo unde probabil e ora)si este un cerculet gri cu multe din astea: ))) care se vad usor.
Tu dai click pe cerculet si reglezi volumul.

Succes.

| AndyAndyAndy a răspuns:

Am avut aceeasi problema.Am rezolvat-o printr-o reinstalare a Windowsu-lui si instalarea driverului pentru place de sunet.