| ali31 a întrebat:

Am o problema legata de Facebook, nu pot adauga comentarii la prietenia celorlalți... spune ca a fost stearsa postarea insa nu e asa si inca ceva cum fac sa îmi apara si mie prieteniile?

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu-i ai în lista de prieteni, nu întotdeauna poți să le scrii comentarii, ori să le oferi like-uri. Depinde de setările făcute, poate ei permit acest lucru, doar prietenilor din listă, nu (și) celor din afara ei.
Daca cel de care vorbesti, e deja in lista ta de prieteni, iar tu nu îi poti vedea imaginea postată, atunci fotografia respectivă a fost setată să fie privită doar anumite persoane, folosindu-se de funcția "Personalizat".
În fine, nu ți-am prea înțeles nedumeririle. Postarea ta e destul de ambiguă, încearcă să fii mai explicit, mai coerent.

| Liviucu a răspuns (pentru floresdemayo):

Buna! Ce mai faci? Tot pe aici te gasesc... happy

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviucu):

Ce stranie e și viața asta...
Alții mă caută și nu mă găsesc, iar tu mă găsești fără să mă cauți... ^_^

| Liviucu a răspuns (pentru floresdemayo):

Mmmmnu pot zice ca am intrat pe site-ul asta sa te caut pe tine, daaar, daca tot l-am folosit, am zis sa te salut. happy
PS: Scoate-ma de la ignore, sa putem vorbi in privat...

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviucu):

Nu te am la ignor. E mai rău de atât!;)) Tu mă enervaseși atât de tare, încât te-am blocat. Cred că nici Cristina nu te mai poate debloca. Am dat un click prea apăsat pe butonul cu pricina. : )) Am s-o întreb, referitor la situația cu deblocarea.
Dacă te aveam la ignor, cum mă are celebrul Ray pe mine, ți-ar fi apărut mesajul...
http://s8.postimg.org/cckkxh8ad/gggggg.jpg

| Liviucu a răspuns (pentru floresdemayo):

Mie imi apare: "Nu poti trimite mesaj acestui utilizator".
In fine, it doesn't matter anymore.
Esti bine, in rest?

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviucu):

Da...da, da! I'm Happy Girl! happy

| Liviucu a răspuns (pentru floresdemayo):

Bine mai...
Pai mi-a facut placere sa ne reauzim. happy