| Gax97 a întrebat:

Cum pot adăuga o poză de profil pe Facebook la care să pot restricționa postarea comentariilor și aprecierilor? Adică să nu-mi apară comentarii și aprecieri, doar poza. Dau fundiță!

Răspuns Câştigător
| Cristina22117 a răspuns:

Selectezi "Doar eu" in loc de "Public" si ce mai e pe acolo, adica lumea o va vedea, dar nu poate interactiona la ea.

1 răspuns:
| xSega a răspuns:

După ce postezi poza de profil o dai pe privat și va apărea în continuare doar ca nu va putea nimeni să îți lase comentariu sau like