| kimberly a întrebat:

Am o problema majora ce ma macina de ceva vreme... sunt complexata de greutatea mea si de felul in care arat (am 57 kg si inaltimea de 1, 62 m). Vreau sa slabesc pana la banchet si am nevoie de o cura serioasa! crying Dar nu vreau sa iau pastile sau ceaiuri care imi pot pune in pericol sanatatea. Sunt dispusa sa fac miscare, dar am nevoie de o cura buna. Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| yourloveisroxy a răspuns:

Totul depinde de organismul tau, cat de repede slabeste sau se ingrasa. Hai sa iti spun cum fac eu:dimineata inainte sa ma duc la scoala mananc un bol de cereale su lapte. La 2 cand vin de la scoala mananc orice carne/ cartofi/ supa. iar apoi eu practic sport. Dar daca tu nu o faci poti sa alergi prinn oras. apoi, dupa ce vi, bea multa apa si daca tie foame mananca doar fructehappy sper sa slabesti cat mai repede. Plz daca te pricepi la par ras la ultima mea intr