| anonimathebest a întrebat:

am o problema...nu stiu ce sa ma fac! eu sunt o persoana mai restrasa, sa spun asa.imi place sa glumesc, dar cand e vorba sa vorbesc cu cineva ma blochez, nu stiu ce sa spun. orice as face devin plictisitoare\ciudata si eu nu sunt deloc asa. Ce sa fac ca sa fiu cool, sa se lege toti de mine? va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa fii optimista, inainte sa iesi cu lumea iti repeti in gand (totul va fi bine trebuie sa fiu relaxata ca nu se va intampla nimic) si ai sa vezi ca vei avea curajul sa vorbesti fara frica, nu e necesar sa se lege toti de tine ca asa lumea crede ca esti o usuratica, mai bine unul si bun decat multi si nesimtiti.

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ai de ce să te blochezi. Adică e normal să nu fi atât de vorbăreaţă cu cei pe care abia i'ai cunoscut, dar cu amicii trebuie să'ţi faci curaj şi să comunici orice. Nu ai nimic de pierdut dacă prinzi puţin tupeu.
Succes!