| MissChocolatte a întrebat:

Am o problema si e tot in leg. cu tipu de care v-am zis adica cel de la scoala. Cum spuneam dupa tot circul ala nu a mai vorbit cu mine, apoi m-a sunat dar incepuse sa ma inerveze ca vorbea doar despre metin2 laughing, in fine l-am intrebat dc nu mai vb cu mine si a spus ca are niste probleme si chestyy de astea. Apoi azi la scoala mi-a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine adica nu inteleg de ce pentru ca eu nu i-am facut nimic, si daca tot vrea sa se despata de mine dc nu mi-a zis la telefon? Asa eu nu am comentat am zis ca bine daca tuh asta vrei... apoi a inceput sa faca figuri la mine ca cica ma ia la bataielaughing. Este ceva cu totul neclar in situatia asta de ex: daca tot nu mai vrea sa fim imp. de ce tot se uita dupa mine si tot se da pe langa mine, cand vb cu cineva(cu fete) trece si el pe acolo. Oare de ce? Inca ma place? Nu mai inteleg nimiclaughing

Răspuns Câştigător
| EllaC a răspuns:

Eu zic ca ii cam imatur. din moment ce iti zice " vreau sa ne despartim " dar de fapt el asteapta ca tu sa ii zici " te rog nu" etc... si cum vede ca tu nu ai de gand asta da inapoi happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca vrea sa se desparta nu stiu oh go on acum e normal baieti sunt mai mareu asa nu te simti flatatalaughing stai linistita sunt destui baieti pe planetatongue ai de unde alege:d (succes thumbs up