| AlexandraCuțcu a întrebat:

Am o problema:sunt complexata de cum imi arata posteriorul.Parintii si bunicii imi spun ca am fundul mare si am asa un feeling ciudat cand ii aud ca zic chestia asta.Cum as putea sa fac sa nu imi mai zica?

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

Incearca sa te doara in fund de ceea ce zic altii naspa despre tine, indiferent de cine sunt big grin Dar dc sa te deranjeze ceea ce esti tu? Daca ai fundul mare ce? Altele si-ar dori sa aiba fundul mare

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Poti purta pantaloni mai lagi in preajma lor.

| Neorxnawang a răspuns:

... le spui scurt si la obiect ca nu iti place sa ti se zica asa.