| Doramcpooc a întrebat:

Cand ii vad pe toti din jurul meu ca injura..barfesc,jignesc,nu stiu, doar incerc sa ma abtin si cateodata nu pot si fac si eu ce fac si ceilalti ( in afara de injuraturi) si apoi imi pare rau. si nu stiu..cateodata ma enervez si le spun da incetati odata,da dupa aia ma cred o ciudata,nu stiu, poate ca pentru voi nu pare, dar pe mine chiar ma copleseste chestia asta.Cum as putea, sa ma abtin sau ceva de genu. Dati-mi un sfat.App. dau funda :X

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa nu te integrezi cu lumea proasta, asteapta sa faci o varsta de om adult ca sa poti socializa in conditii chiar daca pe la spate te barfesc tu nu vei stii sau vei afla la un moment dat.