| Mara_2953 a întrebat:

Buna:*...Am o problema...Va rog sa imi dati si mie vocalizele pentru voce va rog( vreau cat mai multe raspunsuri) FUNDA+VOTURIhappy

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Eşti sigur că ai voce, pentru a te putea apuca de vocalize? Este o mare greşeală de a te apuca de tehnică vocală altcumva decît cu un profesor de canto.

| youmail a răspuns:

Youtube si Google sunt bune surse de informare.
Ai incercat?

Zi Goooooooooooooooooooooooogle!
Zi Yooooooooooooouuuuuuuuuuutuuuuuuubbbbbbbbbeeeeeeeee! ca poate le tii minte si le folosesti inainte de a intrebawinking

| Mara_2953 explică:

May youmail vezi cum vb daca nu incercat nu intrebam...dar iti dau un sfat" nu mai ajuta oamenii!"