| anonim_4396 a întrebat:

am o problemuta. am facut sex neprotejat cu iubitul meu, de 2 zile... mi-a spus ca nu a lasat in mine dar tot mi-e frica... m-a linistit putin faptul ca si in relatiile anterioare a facut la fel si nu s-a trezit cu bebe.(nu a facut-o niciodata cu prezervativ). am facut-o cu 11 zile inainte de urmatoarea menstruatie si la 12 zile dupa anterioara. faza e ca de cand am facut-o am o gramada de stari ciudate, somnolenta, ba simt niste chestii ciudate in burta, ba ma doare, ba imi suna ceva acolo, parca asa avea ceva bule de aer, nu stiu cum sa explic. Ori imi fac eu starile astea de teama.mentionez ca am fost virgina. astept niste sfaturi si vreau sa stiu daca a mai fost cineva in situatia mea. si va rog nu ma judecati. va multumesc.

2 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Sa-ti traiasca copilu.
Cred ca ai 20% sanse sa nu fi ramas insarcinata.

| olian a răspuns:

Test de sarcina! la farmacie gasesti si afli adevaru sigur, nu e scump si cred ca ar trebui sa-l pui pe prietenul tau sa-l cumpere!