| Naze a întrebat:

Am parul cam peste uumeri cu maxim 15 centimetrii maxim.In vacanta de iarna ceea de 3 saptamana mi-am propus sa tin parul in codite impletite, ca am auzit ca va creste mai repede.sincer nu stiu cam cat va creste dar in maxim o luna jumate daca tin parul impletit am sanse sa creasca cat al lui miley daca stiti cam cat e de lung parul ei.

Răspuns Câştigător
| Lavynya99 a răspuns:

Da si eu stiu ca daca ti parul impletit o sa creasca mai repede.Sincer nu cred ca intr-o luna jumate o sa creasca atat de mult, dar incearca! Te pup!