| ruCcsy a întrebat:

Buna!
Am parul cret straight face
Si am placa happy Dar nu imi sta parul
intins mai mult de 2 ore straight face
Ce pot face ca sa stea mai mult timp intins?sad
Funda

4 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Pai il poti da cu fixativwinking...

| ZUzulikii a răspuns:

Da`l cu fixativhappy
si eu am parul ondulat si nu sta drept mult timp...

| benunix a răspuns:

Daca ai o placa profesionala, totusi putin scumpa o sati stea oricat de cret iti este parul...in plus trebuie sa folosesti solutii speciale pentru placa folosite in cuafor, cele din comertz nu sunt prea bune.Matrix are produse foarte bune! Vorbeste cu o coafeza care foloseste Matrix si cumparati macar solutia de intins. E foarte buna!
In plus, te sfatuiesc sa nu folosesti placa decat foarte rar deoarece pun pariu ca iti sta mai bine cu parul natural si nu se mai poarta parul intins ci cat mai ciufulit.
Ai grija de tine si de parul tau! team pupat

| alexa98 a răspuns:

Incerca cu spuma sau fixativ... e singura mea idee