| BoomBoomToxic a întrebat:

acum ceva timp sora mea(15) mi-a intins parul cu placa (parul meu fiind ondulat spre cret) si imi statea normal adica era drept ca si cum asa ar fi fost parul meu si acum cateva zile am incercat sa ma fac singura cu placa. mi-am descurcat parul si am inceput sa mi-l intind. dar nu-mi statea ca atunci...imi statea drept dar imi statea des.adica asa in sus nu stiu cum sa explic.am incercat sa-l pieptan dar mai raw statea. iar maine vreau neaparat sa mi-l intind cu placa si mi-e sa nu stea ca atunci. ce sa fac sa nu-mi stea ca atunci ci sa imi stea ca atunci cand mi la intins sora mea? Funda + vot si va sunt ffffff recunoscatoare

1 răspuns:
| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Te ajut euuu.Deea [sorta] tzia facut si partea aia intr-o parte.cred ca la asta te reveri. oricum te ajut eu maine. Tbsk