| BlancaFantasma a întrebat:

am parul lung ondulat si are mult volum.de obicei il tin desfacut si rar mi`l prind in coada. voi cum va mai aranjati parul da`ti`mi si mie niste idei:X:Xk eu nu prea stiu sa mi`l aranjez deloclaughingmai ales acum ca a crescut si nu mai are nicio forma dar nu vreau sa ma >tundsadfunda:

1 răspuns:
| diva121 a răspuns:

Pai...ar fi multe idei. daca nu vrei sa il tunzi, macar sa il filezi.asa nu ar mai parea cu atat de mult volum.iar despre coafuri, pot sa iti faci un coc sau sa il impletesti.nu prea stiu.