| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor. Voi cum va aranjati/strangeti parul? Eu nu stiu cum sa il mai prind, uneori il ondulez cu intorcatorul de par, dar nu e usor si imi ia mult timp pentru ca il am lung pana la fund.Nu vreau sa il tund, am asteptat mult sa imi creasca atat.

Răspuns Câştigător
| dianabaumli a răspuns:

Ce zici de urmatoare idei de coafuri simple...:)

http://www.tagmag.ro/idei-de-coafuri-back-to-school/

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa par mare ai?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da draga.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne potrivim si mie imi creste repede

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Numai ca tu trebuie sa il tunzi cand creste

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur,imi poti tine de cald la iarna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il lasi de 5 cm si dai prin el cu 500 g de gel...iti faci o freza de aia de cocos american...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Ar fi mai usor de gestionat, dar o sa arat ca un baiat. Nuu.