| MissAvocado a întrebat:

Buna Am parul saten mai inchis si tenul putin bronzat si as vrea sa-mi fac varfurile parului o alta culoare. Eu ma gandeam la roz Cu ce culoare credeti ca mi-ar sta bine? Ce fel de nuanta? puteti pune o poza cu culoarea. Funda si voturi :* Multumesc

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Ti-ar sta bine si cu roz, dar poti sa te mai faci si blonda sau roscata si albastru. smug

| rebecutzaa a răspuns:

Poti sa iti lasi parul asa dar daca doresti eu zic ca la varfuri sa te faci cu blond. daca ai fi blona total ai putea sa iti faci cu roz. daca tenul tau este inchis eu zic sa iti faci cu blond.

| ancutz16 a răspuns:

Mai bine ramai asa cum esti frumusetea naturala e cea mai frumoasa happy

| anonimus20 a răspuns:

Parerea mea este ca cel mai bine ar fi sa iti faci varfurile blonde! Multe vedete au parul in acest fel, cum ar fi Antonia! Ei ii sta foarte bine asa...si din cate cred eu tenul si culoarea parului tau seamana cu ale ei! Sper ca te-am ajutat! :*