| AnnaMarrya1000 a întrebat:

Am rămas corigenta la matematica in clasa a -VI- a pe care, nusti ce fac când mă duc, ce fac! Îmi puteți da și mie niste explicați, să-mi spuneți cum este (cei care i sau întâmplat așa ceva ). Va rog frumos, nu stiu ce sa fac, in ce consta.In primul am luat 5 (sem), al doilea 4, mi-e frica, cei care ați dat corigenta ați rămas repetent, fac cu profesorul meu de matematică, eu o să învăț, din ce da vb de cei care ați trecut prin așa ceva,mi-e frica, îmi puteți va rog., dau funda!

Răspuns Câştigător
| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Apuca-te de invatat acum, inca mai e timp! Daca profesorul vede ca stii ceva te va trece.Conditia este sa obtii MINIM nota 5 la ambele probe(scris si oral).La scris iti va da un test, iar la oral iti va da cateva exercitii la care te va asculta la tabla.
Succes si sper sa promovezi!
Pa, pa.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat