| Sylvia97 a întrebat:

Am si eu cont pe TPU, si nu stiu unde vad daca am primit funda la raspuns. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Intri la catedoria din dreapta unde scrie cu portocaliu raspunsurile mele si acolo vezi toate raspunsurile tale iar daca unul dintre ele are o fundita portocalie in dreptul sau inseamna ca ai primit funda la acel raspuns. Fundita? Mersi!

3 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Te uiti la profilul tau. Cand te loghezi, iti apare "vizualizare profil". Acolo, iti apar: "Rapunsurile mele", "raspunsuri castigatoare" si "intrebarile mele".
Te uiti in dreptul rapunsurilor castigatoare si vezi daca ai vreunul.
Cand o sa primesti fundita, iti va aparea [cred ca vei primi si email care sa te anunte ca ai un raspuns castigator daca ai adresa de email confirmata.]
Pa!

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Salut,cand ai primit o funda.vei primi un e-mail in care v-a scrie ca ai un raspuns castigator. daca totusi nu verifici e-mailul, dai la vizualizare profil.si de acolo te descurci =D

| Maaaary a răspuns:

Intrii la vizualizare profil si te uiti acolo... scrie: activitate si mai jos scrie: raspunsuri. iar dupa raspunsuri scrie : raspunsuri castigatoare si iti spune cate funce ai si dai clic pe el si vezi ca-ti apare cine ti-a dat funda si la ce raspunsuri