| marianvasile a întrebat:

Buna am si eu intrebare mai demult acum 2 luni am fost cu o fata si m-am despartit de ea si dupa acea despartire mi-a fost rusine sa mai vb cu ea si acum vreau sa ma impac neaparat cu ea o iubesc foarte mult aproape in fiecare seara o visez ca ma sarut cu ea.Va rog sa imi dati niste sfaturi multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sun-o si vorbeste cu ea, invit-o la un suc, pizza ce vrei tu, insista pe tema asta

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Gandeste-te ce a cauzat despartirea.
Daca a fost vina ta, ar cam fi cazul sa-ti ceri sucuze.
Vorbeste cu ea, spune-i ce simti si invit-o la un suc, pitzza, film etc.
Mult succes!

| marianvasile explică (pentru ROB3RT89):

Va multumesc foarte mult o sa incerc sfaturile propuse de voi

| Skia a răspuns:

Pai daca fata e inca libera si nu are prieten ai putea sa ii explici ceea ce simti... ceea ce ne-ai spus si noua, daca despartirea si motivul despartirii nu a fost grav nu ai de ce sa te temi, doar spune-i ceea ce simti, depinde de ea ce alegere va face! sper ca te-am ajutat ^^

| klimassan a răspuns:

Du-te la ea cu un buchet de flori si o cutie de bomboane ca poate o sai treca