| Fata026 a întrebat:

Vreau sa va intreb in legatura cu balul bobocilor. Specific ca sunt in clasa a 8-a si as vrea sa prezint balul dar nu stiu in functie de ce se alege. Daca puteti sa imi dati mai multe explicatii. Multumesc anticipat!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kariin a răspuns:

Eu stiam ca balul bobocilor e in a9! Trebuie sa fii votata de colegi tai pentru asta.

| Fata026 explică (pentru Kariin):

Si in generala exista balul bobocilor. Adica cel putin la scolile din Oras...
Si clasa a8a prezinta balul pentru clasa a 5-a.

2 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Balul bobocilor nu este in clasa a 9?
Totu depinde de fiecare scoala, discuti cu dirigintele, colegi...
La mine in liceu, cel ce prezinta este ales din clasa a 12, la fel si juratii.
Poti discuta cu dirigintele, sa il rogi sa te puna, daca te sustin si colegii ar fi perfect. Daca nu prezinti in a 9, poti prezenta cand vei fii tu in a 12