| anyy a întrebat:

Prietena mea implineste 13 ani.Si nu stiu ce cadou as putea sa ii iau.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LauraSpataru a răspuns:

Tu iti cunosti cel mai bine prietena, trebuie sa stii ce ii place. Daca ar fi dupa mine, i-as lua o bijuterie (cercei, o bratara sau un pandantiv din acela cu doua parti pe care scrie "best friends" - e si asta un mod de a-ti dovedi prietenia), cosmetice (de care stii ca foloseste, dar ai in vedere si tipul ei de ten), produse de machiaj (ceva mai slab, ca nu are decat 13 ani totusi, gen luciu de buze, un fard mai deshis, oja). Daca ii place sa citeasca, i-ai niste carti. Sau, daca e genul ingrijit care se duce periodic la salon, fa-i o programare la o tunsoare/manichiura/pedichiura/tratament cosmetic etc.

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca e prietena ta trebuie sa stii ce ii placewinking

| cryssy95 a răspuns:

Pai eu zic ca o bluza sau un hanorac este cel mai potrivitwinking
merge destul de bine si un set9lantisor, cercei, bratara)
acum alegerea tabig grinwinking