| Anamaria6384 a întrebat:

Am și eu nevoie de o părere..este vorba despre un băiat cu care am ieșit timp de vreo 2 luni, doar ca eu am fost mai rezervată nu ieșeam când ma invita undeva public, nu m-am culcat cu el, nu prea îl căutam și brusc acum 3 săptămâni a încetat sa ma mai caute..pana când am pus o poza cu un băiat la wh, iar după ce am șters-o la cateva ore mi-a scris un ce fac, pe unde sunt și de atunci ma caută odată la câteva zile cu lucruri seci...ce înseamnă asta? Ar avea vreun rost sa îl caut și eu? Sau probabil îmi scrie la mișto sa vadă dacă ii răspund?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Păi dacă nu ieșeai niciodată cu el când te invita de ce te interesează să îl mai cauți?
Ce vrei de la el?

| devilshelp a răspuns:

Probabil vrea sa testeze apele sa vada daca mai are vreo sansa in caz ca ar vrea sa se intoarca la tine. Daca voia sa incepeti sa iesiti din nou nu ar fi folosit replici seci, asa ca poti cauta linistita, doar ca un alt tip

| Katie1356 a răspuns:

Posibil sa isi fi pierdut interesul pentru tine atunci cand nu te-a mai cautat sau te-a lasat sa vada daca si tu il cauti.
Apoi, cand a vazut poza, probabil i s-a reaprins interesul pentru tine si e curios daca l-ai refuzat pentru respectivul.