| Anamaria6384 a întrebat:

Am și eu o curiozitate ...am remarcat ca fostul meu iubit de fiecare data când ieșeam (deși am ieșit decât de 3 ori) ma invita mereu unde se ducea și cu prietenii lui adică prima noastră sa zicem "întâlnire " a fost direct și cu prietenii lui.insa am văzut ca el iese cu fete de-obicei decât ei doi și ies in parc sau se duce la ele in cartier.Eu niciodată nu am înțeles ce a fost in capul lui de pe mine m-a scos din prima cu prietenii lui când cu celelalte iese decât sigur și nu le duce undeva anume. Oare a ieșit cu mine Mai mult ca sa vadă și prietenii lui nu ca ii plăcea de mine? P.s.cred ca e suparat pe mine ca nu l-am mai căutat și n-am cum sa Îl mai întreb deoarece ma evita. mersi

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Probabil a pierdut vreun pariu si a trebuit sa te ia cu el ca sa vada si ei ca nu`i minte, sau ii era rusine doar cu tine, sau il intimidai prea mult si s-a gandit ca daca sunt si ei in preajma va avea mai mult curaj.Multe posibile motive, ideal ar fi sa afli de la el ce a gandit in acele momente (glumesc, nu a gandit cu siguranta pre multe). Mai bine lasa`l la ignore si move on.

| Anamaria6384 explică (pentru WaterDrop):

Și eu m-am gândit la treaba asta cu pariul dar ce mai era așa amuzant sa se lungească atât.plus ca poate ar fi făcut o poza ceva și aia era, iar pritenii lui ma considerau iubita lui.da nu zici rău