| shadow23 a întrebat:

:* Am si eu nevoie de un model sau sa imi spuneti ce i-ati spune voi doamnei voastre diriginte intr-o scrisoare, despre orice. [ ce se intampla in clasa, relatiile cu colegii, problemele voastre amoroase, relatiile cu familia, cu alti prieteni, etc]. Dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| biBBi a răspuns:

Tu aia hanamontana ( asta e intentionat ) vezi ca Iasi e oras si se scrie cu litera mare.
Se face exceptie numai la persoanele care vor sa scrie i-as si au uitat ceea ce se face in clasa a||-a.

Daca esti seful clasei, ai putea sa ii spui despre ceea ce se intampla in clasa. dar daca se intampla ceva rau. De altfel, daca ea nu-ti solicita, nu cred ca ar trebui sa-i reamintesti ca totul e bine si frumos.
Cat despre problemele amoroase, ar trebui sa discuti cu parintii sau cu un prieten/a mai apropiat/a.winking

Si daca am raspuns bine da-mi te roog fundita puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Eu ia-s spune...ca clasa este foarte disciplinata si cuminte iar relatiile de colegialitate sunt foarte armonioase si intelegatoare.

| hannahmontana_9893 a răspuns:

P ai eu iasi spune in scrisoare problemele in pauze, sau bataile cu colegi, si atat, as face eu.