| shadow23 a întrebat:

:* Am si eu nevoie de un model sau sa imi spuneti ce i-ati spune voi doamnei voastre diriginte intr-o scrisoare, despre orice. [ ce se intampla in clasa, relatiile cu colegii, problemele voastre amoroase, relatiile cu familia, cu alti prieteni, etc]. Dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| ♥.Sagemix a răspuns:

Pai. as incepe cu. Stimata doamna diriginta, blablabla.
Si as spune ' as vrea sa va povestesc' sau sa va aduc la cunostinta, cum mi-ar placea pe moment oh go on despre ce se intampla in clasa, relatiile cu colegii, etc. Ce`ai spus si tu aici. Incep sa povestesc...(as putea scrie romane cu ce se intampla la mine in clasarolling on the floor ) iar la sfarsit, as spune : Va multumesc pentru timpul acordat citirii acestei scrisori. Cu respect, a dvs. eleva. cutarita. laughing
Nu prea ai ce sa scrii, iar scrisoarea trebuie sa fie cat mai corecta, si din punct de vedere al scrierii, cat si al aspectului si respectului.hee hee

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe Google recunostinta fata de doamna diriginta si da pe prima pagina.