| alexandra_6594 a întrebat:

Bunakiss, am si eu nevoie de un sfat de la voihappyzilele trecute m-am combinat cu un amic de al meu cu care ma intelegeam bine.Ne stim de 2 ani dar nu a fost nimic intre noi, pana acum cand ne-am combinat. Avem o saptamana de cand ne-am combinat dar problema este ca mereu gaseste motive cand ii spun sa ne intalnim, ba ca nu poate, ba ca lucreaza, ba ca are treaba sau ca nu are timp si tot asasad, si nu inteleg de cesad, mai ales ca am pus suflet prea repede si acum imi este foarte greusad, de o saptamana de cand ne-am combinat noi nu ne-am intalnit delocstraight face,, nu inteleg de ce gaseste motive ca sa nu ne intalnimsad, nu stiu ce sa fac in continuare, credeti ca mai are rost sa continui relatia cu el? voi ce ati face daca ati fi in locu meu? am nevoie de sfaturi, va roglove struck

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna Alexandra!
Ar trebui sa luam in considerare faptul ca poate avea treaba si ca este atat de ocupat incat dabea mai are timp sa respire si sa isi faca timp si pentru voi doi.Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii spui ceea ce gandesti.Sunt multe variante pentru ca el sa nu vrea sa iasa cu tine.Sa nu ne pripimhappyCel mai bine vorbeste cu el, el este singurul care te poate lamuri.Succes!

| Ady_5411 a răspuns:

Buna! Daca as fi in locul tau m-as desparti de el! D-ar gandeste si altfel... poate ca lui ii e rusine de tine, poate ca nu stie sa sarute si ii e rusine cine stie...incearca sa faci tu primul pas! Vorbeste cu un amic de al lui si zii sa il aduca intr-un loc, si tu "intamplator" vei fi tot acolo! si Dupa ve-ti ramane am2! Incearca sa faci tu primul pas! Succes!