| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o curiozitate laughing a început sa îmi placa de un băiat (cu câteva luni in urma și el ma plăcea și mi-a spus dar l-am refuzat ) doar ca fără sa vreau am aflat ca el se tot tine după o fata cam din 2014 și ei au fost împreuna dar se tot despart și rămân decât prieteni și tot așa. In prezent fata respectiva are o relație iar băiatul de care îmi place nu (probabil tot sta după ea). Oare am șanse dacă ma bag in seama cu el? Adică dacă el e innebunit după fata aceea oare ma va observa? Bine inițial vreau sa fim decât prieteni nu sar pe el.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce l-ai refuzat? baiatul va crede ca faci misto de el

| Anamaria6384 a răspuns (pentru RAY):

Sincer nu îl plăceam pe atunci.dar l-am refuzat destul de finuț cred eu deși el de atunci ma tot evita happy

| RAY a răspuns (pentru Anamaria6384):

Asta si pentru ca un refuz doare asa ca nu va uitam

| Raspundd a răspuns:

Poti iincerca sa te bagi in seama cu el, dar daca sufera dupa fata aia sunt slabe sanse sa vrea ceva cu tine si cand vei vedea ca se tot gandeste la ea, vei renunta si tu si vei simti prost sau chiar exclusa. Nu cred ca merita