| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare...
Ce calitati trebuie sa aiba o fata din puctul vostru de vedere si ce comportament trebuie sa aiba ca sa fie placuta?

Răspuns Câştigător
| Ciumpi35 a răspuns:

Să fie ea. Să nu se prefacă sau să incerce să se schimbe pentru nimeni și nimic. Toți avem ceva aparte care ne face special.

3 răspunsuri:
| kevincube a răspuns:

Să aibă un ţel. Să fie bună într-un domeniu, astfel mulţi băieţi voi fi atraşi de ea pentru că făcând asta, fata pare una cu capul pe umeri ceea ce orice băiat caută.

| meryy11 a răspuns:

Fi tu insati! (daca e vorba de un baiat )

| KillMePlease a răspuns (pentru meryy11):

Mersi pentru raspuns.