| ..._4875 a întrebat:

am si eu o intrebare:din ce motiv s-ar umfla un testicul, baiatul are 16 ani si nu a intretinut niciodata relatii sexuale.il doare destul de tare si este umflat.nu s-a lovit sau altceva s-a umflat pur si simplu.care poate vi cauza? este grav?

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Poate are nevoie si baiatu de... o fata big grin

| andrei995 a răspuns:

Este in crestere sa nu se teama toti o sa aiba aceeasi problema

| ..._4875 explică:

Nu stiu am auzit ca se poate ajunge sa nu mai poata face niciodata si el chiar este speriat.este asa de 2 zile si asteapta sa vada maine daca mai este la fel, daca nu credeti ca trebuie sa mearga la medic?
a mai avut probleme de genul asta cand era mic credeti ca este din cauza cresterii sau ceva mai grav? ce ar trebui sa faca pentru a se desumfla?