| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ieri mi-am cumparat un laptop si nu stiu daca este normal ca bateria sa tine numai 2 ore. ce naibabig grin...si cat trebuie tzinut la incarcat?thinking Daca il las mai mult o sa ma tina bateria mai multe ore?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un laptop obisnuit are o baterie care tine maxim 2. 30-3 ore, oricat de mult l-ai incarca. Am vazut un laptop a carui baterie tinea cam 5 ore, dar era mai mare, mai greu, fusese cumparat din SUA si costase aproape 2000 de dolari.

| Annitu a răspuns:

şi pe mine tot cam atât mă ţine...big grinnu şiu dacă e normal...

| Chocolate a răspuns:

Este normal...depinde si de marca...si apropo... daca il ti numai cuplat la priza, incontinuu...socate'i bateria ca sa nu se uzeze
winkingxoxo

| den a răspuns:

Eu mereu il tin la incarcat..altfel tot asa maxim2-3 ore tine..depinde si de cate programe ai deschise happy

| metonst54 a răspuns:

E normal din pacate

| victoria_8973 a răspuns:

E normal... nu-ti face griji tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt unele laptopuri la care trebuie formatata bateria inainte. Tine-l la incarcat 24 inainte si apoi o sa mearga...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E normal stai linistit asa ma tine si pe mine asa ca il tin mereu la incarcat.