| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Am de facut 30 de injectii si mie foarte frica...si vreau sa-mi bag branulahappy

Ma duc diseara la cineva care baga branule (asistent medical)
Imi puteti spune cat costa?
Adica daca nu cere nimic cat sa ii dau? Cu tot cu branula ei si cu tot cu bagat :*

Funda.

Răspuns Câştigător
| Gstefan a răspuns:

De ce anume vrei sa iti bagi branula in primul rand? Ca iti este frice de injectii, si prin gandirea ta minunata ai decis sa iti pui o branula ca sa le iei pe toate deodata?

Sau vrei sa iti ti branula pe mana si sa le administrezi asa?

Indiferent, ambele sunt decizii proaste.