| Denysu_Denys_1998 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu Bacalaureat-ul.
Am 16 ani, acum am terminat clasa a 10a, ma gandesc ca peste 2 ani de zile voi avea si eu Bacalaureat-ul, mi-e putin frica, deoarece o sa dau la Biologie, Matematica si Romana.
In cei 2 ani de zile, oare pot sa o iau de la cap cu absolut totu' si sa obtin o nota buna la Bacalaureat? Ce imi recomandati sa fac?
Multumesc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa inveti ce altceva sa iti recomandam?

| GoldandSilver a răspuns:

Daca inveti, sunt sigur ca vei reusi sa obtii o medie mare la bacalaureat!

| AlecCusca a răspuns:

N ar trebui sa ti fie frica evaluarea nationala de cls a 8 a e mai grea